http://www.stillium.com.tr/

___________________________________________________________________
Stillium Tasarım

 Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları göz önüne alınarak kişiye özel tasarımlarımızı çok alternatifli olarak sunuyoruz. İç mimari tasarım fikirlerimizi doğru malzeme ve bütçe üzerinde çalışarak şekillenmesini sağlıyoruz.

Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanılarak 3 boyutlu modellemeler ile proje aşamasında, bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları sağlıyoruz.

__________________________________________________________

Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan hizmetinizi doğru noktalara ulaştırabilmek için öncelikli şartınız kusursuz ve anlaşılır iletişim kanalları olmalıdır.Ucuz diye tercih ettiğiniz oysa çok pahalı olan ve kusursuz iletişim kurmanızı engelleyen altyapılar siz fark etmeden işletmenize çok büyük mali külfetler oluşturmaktadır.  En İyi Mamül ve Hizmetin Üreticisi Sizsiniz , Kusursuz İletişimin Öncüsü’de Biz. Herhangi zaman dilimi kısıtlaması olmadan Dilediğiniz Her Yöne Şehir İçi, Şehirler Arası, Yurt İçi Tüm GSM Operatörleri ve K1 Ülkeler ile aynı fiyattan görüşme, size tanımlanacak Şifre ile 7gün 24saat telefon hatlarınızı (24 saat sonra) kontrol ederek, optimum faydayı minumum fiyatlar ile elde etme şansı yakalayın. GSM Operatörlerinde yaygın hale gelen Hat Taşıma fırsatı , hiç bir alışkanlığınızı değiştirmeden Daha Kaliteli bir altyapıyı tercih etme Sabit Hat Abonelerine sunulmaktadır.  Ekte sabit telefonlarınızdan Yurt İçi ve Yurt Dışı Satışlarınızı Arttıracak her yöne konuşabileceğiniz teklifimizi bulabilirsiniz.  İletişiminizin Kusursuz, Satışınızın Bol Olduğu Güzel Günler Dileriz.
Türknet Teklif – Konet              TURKNET – BROŞÜR